Skup samochodów Warszawa Śródmieście
Skup aut powypadkowych

Profesjonalny skup aut używanych – Warszawa i okolice

Skup aut używanych to oferta skierowana do osób które pragną sprzedać swój samochód. Interesują nas auta używane, auta powypadkowe oraz auta uszkodzone.

Bez względu na rocznik auta oraz na stan pojazdu mogą Państwo zgłosić się do nas, na darmową wycenę przez nasz skup aut Warszawa.

Nasz skup aut nie zajmuję się sprzedażą części i złomowaniem. Oferujemy tylko sprzedaż i handel autami używanymi.

Skup Aut Ercars – kim są nasi klienci?

W głównej mierze naszymi klientami są osoby fizyczne które chcą sprzedać swoje auto, dla tego zgłaszają się do skupu aut używanych. Ponadto klienci od których kupujemy to:

  • Od firm ( skup floty )
  • Od firm windykacyjnych
  • Od firm leasingowych

Dla tego nie zastanawiaj się dłużej czy wystawić swój samochód na serwis ogłoszeń, zadzwoń do nas, a bez zbędnego marnowania czasu sprzedaż swoje auto naszemu auto skupowi.

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Pandemia a skup aut Warszawa?

W związku z panującą pandemią, handel autami jest trudny ponieważ wielu ludzi boi się o swoje zdrowie. Nasza firma zapewnia w 100% bezpieczeństwo przy wycenie auta jak i skupie aut. Dla tego w tak trudnych czasach dbamy o bezpieczeństwo nasze i naszych klientów.

 

Jak długo trwa skup aut powypadkowych?

Na to pytanie odpowiemy że nie ma znaczenia czy auto jest powypadkowe czy uszkodzone bądź auto jest w dobrym stanie. W większości przypadkach kupione pojazdy zabieramy lawetą dla bezpieczeństwa.

Przez telefon ustalamy cenę jaką proponujemy za skup auta. Na miejscu, ustalamy ostateczną cenę za pojazd ( cena za pojazd może być taka sama lub niższa ze względu na ukryte mankamentu pojazdu ). Na końcu wieńczymy wszystko umową kupna-sprzedaży oraz wypłacamy pieniądze.

Naszym atutem jest to że prowadzimy skup aut za gotówkę, dzięki czemu pieniądze otrzymasz od razu.

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś