Skup aut powypadkowych Warszawa Bielany
Auto skup Ercars

Jak działają skupy aut?

Skup aut jak sama nazwa wskazuję skupuje samochody w praktycznie każdym stanie. Bez względu na to czy auto jest powypadkowe czy uszkodzone, skup aut jest chętny go odkupić. Nasza firma skupuje auta na terenie całej Warszawy i okolic, oraz staramy się także dojeżdżać w każde miejsce w Polsce. Dla naszych klientów bezpłatnie wyceniamy auto oraz za dojazd do klienta nie pobieramy opłat.

Skup Samochodów Bielany działa na terenie całego kraju. Mamy wieloletnie doświadczenie w handlu używanymi pojazdami. Sprzedaż auta przebiega bardzo szybko. Od pierwszego kontaktu z nami w zależności od Państwa dyspozycji czasowej. Finalizacje sprzedaży auta możemy dokonać nawet tego samego dnia. Dojazd i wycena auta jest zupełnie darmowa. Wyróżniamy się najwyższą ceną w okolicy oraz szybkim czasem realizacji. Jeśli potrzebujesz szybko sprzedać auto, nie masz czasu lub pieniędzy na naprawę, skontaktuj się z naszym Skupem Aut Bielany.

 

Jaki samochód możemy oddać do skupu aut.

Do skupu aut możemy oddać każdy pojazd w każdym stanie oraz niezależnie od marki, modelu lub roku produktu.

Nasz skup aut prowadzi takie usługi jak:

 

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Skup aut Warszawa – Ercars

Auto skup Ercars – nasza firma oferuje najkorzystniejsze warunki cenowe w Warszawie i okolicy. Wstępną wycenę pojazdu dokonujemy telefonicznie, po Twojej akceptacji umawiamy się z tobą na oględziny pojazdu.

Dojazd do klienta jest darmowy, jeśli nasza cena nie będzie dla Ciebie atrakcyjnie nie musisz się martwić nie pobieramy dodatkowych opłat. Jeśli natomiast dokonamy transakcji, mamy przygotowane wszystkie dokumenty.

Po podpisaniu dokumentów otrzymujecie od Nas gotówkę, nie wypłacamy pieniędzy w formie przelewu. Chcemy aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś