Skup aut Warszawa Targówek
Skup aut używanych Warszawa

Skup aut WarszawaSkup aut powypadkowych Warszawa

Nasz skup aut Warszawa Ercars skupuje samochody osobowe wszystkich marek. Stan wizualny oraz stan techniczny nie wpływają na decyzję zakupu. Wyceniamy samochód uczciwie i możliwie najkorzystniej dla naszych klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w skupie aut wyceniamy auta w ciągu 15 minut. Jeśli zależy Ci na czasie i chciałbyś szybko sprzedać auto, możemy przyjechać nawet do godziny! Najważniejsze jest to, że dbamy o bezpieczeństwo klienta, dlatego zawsze wypłacamy na miejscu gotówkę. Oczywiście, jeśli klient chciałby otrzymać pieniądze na konto, wykonujemy na miejscu dla klienta tak zwany przelew natychmiastowy, za który nie pobieramy dodatkowych opłat!

Nasza firma auto skup Warszawa – Ercars

Dzięki stałej współpracy z wieloma przedsiębiorstwami zaczęliśmy rozszerzać grono naszych klientów i szukamy wciąż dalszej współpracy. Interesuje nas skup floty i odkup floty. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz faktem, iż posiadamy kilka lawet, jesteśmy w stanie jednego dnia odebrać kilka pojazdów. Natomiast jeśli jesteś osobą prywatną, prowadzimy dla was skup aut powypadkowych, skup aut używanych i skup aut uszkodzonych.

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Skup aut Warszawa – Jak odbywa się sprzedaż auta?

Na samym początku ustalamy z Tobą wartość pojazdu. Po przedstawionych informacjach dotyczących marki, modelu, rocznika, przebiegu, stanu wizualnego i stanu technicznego jesteśmy w stanie ustalić ofertę, którą następnie tobie przekażemy. Jeśli oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna, umówimy się na spotkanie i odbiór auta. Nasi klienci nie muszą nigdzie dojeżdżać, zawsze przyjeżdżamy na wskazane miejsce. Po oględzinach pojazdu na miejscu ustalamy ostateczną cenę, cena może być taka sama jak na początku lub mniejsza, jeśli coś zostało zatajone, oczywiście oferta może być niższa ze względu na dodatkowe koszty np. koszty naprawy.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedać nam auto, nasz skup aut Warszawa na miejscu podpiszę z tobą umowę oraz wypłaci Ci należną kwotę.

Skup aut Warszawa – Czym zajmujecie się jeszcze?

Dla naszych klientów prowadzimy także:

  • Skup floty Warszawa
  • Skup aut powypadkowych Warszawa
  • Skup aut za gotówkę Warszawa
  • Skup samochodów uszkodzonych Warszawa

 

Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś