Skup aut Warszawa Bielany
Skup aut powypadkowych Warszawa

Skup aut Warszawa – Skup aut uszkodzonych Warszawa

Skup aut Warszawa: Kupimy wszystkie samochody osobowe, pojazdy używane w dobrym stanie, jak i uszkodzone i powypadkowe. Jesteśmy firmą działająca na rynku już ponad 10 lat. Oferujemy naszym klientom konkurencyjne stawki na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy także bezpłatny dojazd do klienta oraz gotówkę od ręki. Jeśli chcesz sprzedać swoje auto, prosimy o przygotowanie podstawowych informacji na temat pojazdu: marka, model, rok produkcji, przebieg, stan techniczny. Zajmujemy się także skupem aut nieprzerejestrowanych, sprowadzony z zagranicy oraz z kierownicą po prawej stronie.

Auto skup Warszawa – Ercars – Nasza oferta

Dzięki wiedzy i doświadczeniu w skupie aut wyceniamy pojazdy w ciągu 15 minut. Dzięki temu, że działamy szybko i kompleksowo jesteśmy bezkonkurencyjni w porównaniu do innych skupów aut. Posiadamy lawety oraz wyciągarki, jeśli twoje auto jest w rowie lub gdzieś zarośnięte na polu, dla nas nie stanowi to problemu. Dojazd do klienta jest w ciągu maksymalnie godziny! Jeśli zależy Ci na czasie, to dobrze trafiłeś, ponieważ bardzo dobrze wiemy, jak cenny jest czas! Przygotowaliśmy także minimum formalności, wystarczy tak naprawdę podpis, a gotówkę otrzymacie od razu do ręki. Przygotowujemy wszystko przed przyjazdem, aby zaoszczędzić wasz czas. Dodatkowo na życzenie możemy wypowiedzieć także OC, dzięki temu część kwoty za OC wróci do waszej kieszeni.

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Skup aut uszkodzonych Warszawa – Korzyści płynące z współpracy

Podejmując współpracę z naszą firmą, sprzedając nam swój samochód, zostajecie zapisani do klientów stałych. Wiąże się to z tym, że podczas kolejnej sprzedaży auta zapewniamy Państwu jeszcze lepszą ofertę za pojazd, ponieważ zostaliście naszymi stałymi klientami. Dodatkowo jeśli wasz znajomy, rodzina, przyjaciel także chce sprzedać samochód do naszego skupu aut Warszawa, zaproście go. Następnie niech poinformuję nas, skąd się dowiedział o naszej firmie, a następnie przygotujemy dla Państwa kolejne korzyści przy sprzedaży auta. Jeśli posiadasz firmę lub chciałbyś sprzedać nam swoje auta firmowe, nie ma dla nas problemu.

Skup aut Warszawa prowadzi także odkup floty i skup floty. Dzięki temu, że sprzedajesz nam kilka swoich aut, na pewno będzie to najbardziej atrakcyjna oferta, jaką możesz dostać za swoje pojazdy.

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś