Skup aut Warszawa Wola
Auto skup Warszawa

Skup Aut na terenie Warszawy i Woli oraz w całej Polsce

Podobno sprzedaż auta w dzisiejszych czasach nie jest prosta. Choć skup aut Warszawa coraz prężniej się rozwija, to ile z tych firm zaoferuję uczciwą cenę? Czy wszystkie firmy są wiarygodne? Otóż nie, wiele razy spotkaliśmy się z sytuacją kiedy klienci znaleźli skup Aut w internecie i okazało się że firma podeszła nie profesjonalnie i zaniżyli cenę pojazdu.

Następnie klient od nas dostał bardzo atrakcyjną cenę za swoja auto. Był z tego powodu bardzo zadowolony. Klient chciał sprzedać samochód tylko po to aby kupić kolejny. 3 dni później się okazało że taki pojazd właśnie do nas trafił. Klient skorzystał kolejny raz z naszego auto skupu i odkupił od nas ten samochód.

Posiadamy flotę, czy prowadzicie skup floty?

Oczywiście, jeśli masz na swoim pokładzie kilka aut, chciałbyś odświeżyć swoje auta firmowe dobrze się składa, chętnie odkupimy flotę w twojej firmie. Jeśli auta są w dobrym stanie technicznym cena na pewno będzie dla nas i dla was atrakcyjna. Chętnie odkupimy od was wszystkie pojazdy!

Dodatkowo nasza firma zajmuję się także:

 

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Skup aut Warszawa i okolice – Ercars

Profesjonalne podejście, szybka wycena i konkurencyjne ceny skupu samochodów w Warszawie to nasza specjalność.

Chcesz szybko sprzedać swoje auto? Nie masz czasu na kupców którzy proponują zbyt niskie ceny? Zadzwoń do nas, dzięki rzetelnej wycenie auta, jesteśmy w stanie zaproponować dogodną dla Was cenę. Skupujemy auta za gotówkę dodatkowo wycena skupu auta jest darmowa!  Skup aut, Warszawa i okolice – to nie jedyne miejsce naszej pracy. Skontaktuj się z nami!

Jakie dokumenty należy przygotować?

Do sprzedaży samochodu, aby formalności załatwić możliwie jak najszybciej, należy przygotować:

  • dowód osobisty do wglądu,
  • jeśli auto jest objęte współwłasnością – upoważnienie współwłaściciela do sprzedaży pojazdu,
  • kserokopię dowodu rejestracyjnego – w przypadku, jeśli został zatrzymany przez policję, należy mieć zaświadczenie o pojeździe z wydziału komunikacyjnego, w którym ten jest zarejestrowany,

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą.

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś