Skup Aut Warszawa

Skup Aut Ochota

Skup aut Ochota kupi używane auta na terenie Warszawy i całego Województwa Mazowieckiego. Kupujemy auta sprawne i uszkodzone prowadzimy także skup aut bez oc.

Co do samochodów uszkodzonych i powypadkowych lub długo stojących bez opłaconego OC oraz bez badania technicznego też pomożemy. Sposób jaki wyceniamy auta używane do dalszej odsprzedaży w pierwszej kolejności to kontakt telefoniczny lub przez formularz zgłoszeniowy.

Nasze doświadczenie i zaplecze techniczne pozwalają nam na proponowanie najlepszych cen na rynku Warszawskim oraz Mazowieckim.

Po uzgodnieniu ceny za Państwa samochód spisujemy umowę zwaną umową kupna-sprzedaży samochodu. Pieniądze za samochód możemy wypłacić na miejscu w gotówce lub przelewem. U nas bezpiecznie sprzedaż Swój samochód.

Skup aut Warszawa – przyjeżdżamy po każdy samochód własną lawetą. Nie korzystamy z podwykonawców dlatego dajemy najlepsze ceny.

Skup samochodów  Warszawa i okolice – profesjonalna wycena samochodu oraz konkurencyjne ceny w Warszawie.

Telefon: 531-305-163

Jeśli chcą Państwo sprzedać swój samochód w dobrej cenie i na uczciwych warunkach to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.  Pracujemy od poniedziałku do niedzieli od godziny 8 do 23. Godziny zostały dopasowane do naszych klientów.

Czy skup aut Warszawa kupuje samochody bez oc i przeglądu? Skradzione tablice rejestracyjne lub dokumenty zostały zagubione.

O taki stanie faktycznym należy nas poinformować przy pierwszym kontakcie telefonicznym. W większości przypadków jest na to wyjście w zależności od sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skup aut Warszawa

Telefon: 531-305-163

E-mail: biuro@iskupautwarszawa.pl

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś