Skup Aut Uszkodzonych Warszawa
Jesteś zainteresowany współpracą?

O NAS

Jesteśmy firmą specjalizującą się w skupie samochodów. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.
Czas pozwolił nam zdobyć duże zaplecze doświadczenia, dzięki latom pracy świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Nasza idea to profesjonalizm i zadowolenie klienta – jest to dla nas najlepsza reklama, każda pozytywna opinia sprawia nam przyjemność.
U nas możesz szybko i sprawnie sprzedać swoje auto, na atrakcyjnych warunkach i z gwarancją prawidłowego załatwienia wszelkich formalności.

Potrzebujesz sprzedać swoje auto?

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Odkupimy pojazd w każdym stanie, z każdego rocznika. Zgłoś swoją ofertę do skupu, zapytaj jaką zaoferujemy cenę. Skupujemy wszystkie modele i roczniki aut.

tel. 531-305-163

Prowadzimy autohandel od wielu lat, znamy się na samochodach i wiemy że używany samochód musi mieć pewne wady.

 • Co zrobić ze starym autem – Oferujemy zakup obejmujący samochody używane, auta sprawne techniczne, pojazdy uszkodzone, skupujemy także auta powypadkowe i poleasingowe a także auta wyeksploatowane.

  Zgłoś auto do skupu – szybka i rzetelna wycena wartości, na podstawie stanu technicznego, przebiegu, ważności badań technicznych, historii pojazdu.

Skup aut uszkodzonych i powypadkowych Warszawa
Oprócz aut sprawnych, prowadzimy również skup samochodów powypadkowych i uszkodzonych. Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach nie opłaca się naprawiać powypadkowego, rozbitego auta. Jeśli znaleźli się Państwo właśnie w takiej sytuacji, zapraszamy do naszego skupu aut – kupimy każde auto! Nasz Skup Aut Warszawa, profesjonalnie oceni zniszczenia w Państwa samochodzie i zaproponujemy atrakcyjną cenę za rozbite, uszkodzone auto. Oczywiście w całym procesie skupu auto powypadkowych oferujmy bezpłatny dojazd po rozbity samochód, gdyż jak wiadomo często auta uszkodzone po zdarzeniach drogowych nie powinny chwilowo poruszać się po drogach publicznych. Skup aut uszkodzonych Warszawa przyjmie każde auto które jest uszkodzone blacharsko lub mechanicznie. Przyjmujemy samochody uszkodzone w wypadkach komunikacyjnych. Działamy szybko i sprawnie posiadamy własny transport oraz płacimy najwięcej. Zapraszamy do naszego skupu aut uszkodzonych Warszawa.

Najlepszy skup aut Warszawa

Twoje auto uległo uszkodzeniu lub jest powypadkowe ? Nie masz czasu i chęci na jego naprawę? Nie martw się, dzięki naszej firmie możesz szybko pozbyć się swojego auta odsprzedając nam swój samochód. Jako profesjonalny skup aut uszkodzonych Warszawa oferujemy naszym klientom atrakcyjne ceny za ich pojazdy. Według wielu naszych klientów jesteśmy bezkonkurencyjni w całej warszawie i okolicach oferujemy najwięcej za pojazdy uszkodzone. Dzięki naszym klientom każdego dnia z polecenia do naszej firmy dzwoni wielu nowych klientów i firm.

Wybierająca ofertę naszego skupu aut nie musisz się już martwić o sprzedaż swojego pojazdu. Dzięki profesjonalnym firmom takim jak my, możesz spokojnie sprzedać nam swoje auto, a my zapłacimy za nie bardzo dobre pieniądze. W dzisiejszych czasach gdy wszyscy żyjemy w pospiechu, niektórzy nie mają czasu na przygotowywanie auta do sprzedaży. Sprzedając swoje auto nie musisz się o to martwić gdyż nie zwracamy uwagi na takie szczegóły jak czyste wnętrze.
Zapraszamy do kontaktu. Skup aut Warszawa Zapraszamy To Dobry Wybór !

Oględziny

Dojeżdzamy na miejsce wciągu 24h dokonamy krótkich oględzin aut.

Wycena

Kwote za auta możemy podać na miejscu lub wycenic auta każde z osobna i wysłać mailowo propozycje.
Szczególnie przydatne przy wycenie floty są wyceny rzeczoznawcy dla każdego z aut. Zawierają one wszystkie potrzebne informacje o wyposażeniu samochodu wraz z uszkodzeniami.

Płatność

Jeśli tranzakcja przebiega pomyślnie i auta są gotowe do sprzedaży w większości sytuacji dokonujemy przelewów natychmiastowych i możemy szybko sfinalizować tranzakjce. W przypadku potrzeby ich przygotownia oczekujemy na zfakturowanie i płatności dokonujemy do 24h

Jak wygląda odbiór aut ?

 

Po wstępnej wycenie umawiamy się na oględziny pojazdu i sporządzenie kompletnej dokumentacji, wypłacamy gotówke za auto oraz informujemy i odpowiadamy na pytania co trzeba zrobić po sprzedaży samochodu i zabieramy auto od klienta.

Podczas odbioru musimy otrzymać :

 • oryginał faktury sprzedaży
 • jeśli auto zostało wykupione z leasingu i nieprzerejestrowane: oryginał faktury wykupu, duplikat lub kopia potwierdzona notarialnie.
 • dowód rejestracyjny
 • karta pojazdu
 • polisa OC + ewentualne wypowiedzenie OC do podpisu
 • wszystkie posiadane komplety kluczy/pilotów

Dodatkowym plusem będzie przygotowanie :

 • wszystkich posiadanych dokumentów związanych zdanym pojazdem.
 • kopii faktur lub skanów za wszelkie wykonane naprawy mechaniczne jak i blacharskie

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś