Auto skup Warszawa Targówek
Skup aut używanych

Czym zajmuję się firma skup aut Warszawa – Ercars

Naszym głównym profilem działalności jest skup aut używanych, skup aut powypadkowych, odkup floty. Cenimy sobie czas, dla tego szybko realizujemy nasze usługi. Jeśli twoje auto uległo uszkodzeniu, bądź nie masz czasu lub pieniędzy go naprawić, skontaktuj się z nami.

Nasi pracownicy wycenią twoje auto wstępnie podczas rozmowy, natomiast konkretną wycenę auta otrzymacie Państwo na miejscu. Jeśli cena którą zaproponujemy nie będzie dla was satysfakcjonująca, nie martw się, nie zawieramy żadnych umów przedwstępnych dlatego dojazd i wycena skupu auta jest darmowa!

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz szybko i sprawnie sprzedać swój pojazd wybierz skup aut Warszawa. U nas możesz oczekiwać atrakcyjnych warunków cenowych, przejrzystego procesu formalności oraz profesjonalizmu, do którego przykładamy największą wagę. Wybierz nasz skup samochodów w Warszawie i sprawdź bogatą ofertę samochodów, które możesz nabyć. Nasi dotychczasowi klienci, którzy mieli okazję korzystać z szerokiego wachlarza naszych usług cenią naszą firmę za bezproblemowy kontakt, konkurencyjne stawki oraz jakość obsługi i jasną współpracę. Jeśli interesuje Cię skup aut za gotówkę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź za pomocą dostępnego na stronie formularza kontaktowego.

Jak działa nasz skup samochodów używanych?

Na wstępie zadamy telefonicznie kilka pytań dotyczące Twojego auta używanego bądź uszkodzonego. Chcielibyśmy się dowiedzieć jaki jest jego stan wizualny oraz stan techniczny. Jeśli twoje auto jest w złym stanie technicznym, bądź auto jest uszkodzone w Warszawie, zadzwoń, chętnie obejrzymy twoje auto nawet w godzinę.

Po wstępnym ustaleniu ceny, przyjeżdżamy na wycenę skupu auta. Podczas wyceny sprawdzamy dokładnie stan wizualny i techniczny auta. Jeśli auto jest bardzo uszkodzone, możemy zrezygnować z jego kupna lub zaproponować minimalną cenę za skup auta.

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Skup aut uszkodzonych bez ważnego OC i przeglądu technicznego.

Jeśli twój samochód nie ma ważnego przeglądu technicznego lub OC, nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy odkupili samochód od Ciebie. Skupujemy auta za gotówkę, dla tego po sporządzeniu umowy pieniądze otrzymujesz prosto do ręki!

Skupujemy także auta uszkodzone i powypadkowe, auta flotowe, skup aut używanych na terenie Całej Warszawy i okolic.

 

Skontaktuj się z nami!

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś