Skup Aut uszkodzonych Warszawa Żoliborz
Skup aut używanych

Jak działa skup aut za gotówkę?

Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć że prowadzimy nasz auto skup na terenie Warszawy oraz całej Polski. Sprzedaż auta wygląda bardzo prosto. Na początek należy przedstawić nam stan faktyczny auta, informacje o tym czy auto jest uszkodzone lub powypadkowe jest dla nas ważne do wyceny auta.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz wielokrotnym zapytaniom, pragniemy poinformować, iż nasza firma Ercars bardzo chętnie udzieli Państwu pomocy lub porady w tematach takich jak Skup i Sprzedaż aut, aspekty techniczne, prawne lub inne związane z naszą branżą samochodów używanych. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, iż możemy trafić na problem, w którym nie będziemy mogli Państwu pomóc aczkolwiek w myśl zasady ‘’ kto pyta nie błądzi ‘’ zapraszamy do kontaktu.

Ustalamy wraz z Tobą dogodny termin i miejsce aby dokonać transakcji skupu samochodu. Na miejscu oglądamy Twoje auto oraz podajemy swoją ostateczną cenę. Skup aut używanych – Ercars przy każdej transakcji za pojazd, podpisuje umowę kupna-sprzedaży samochodu i wypłacamy należną gotówkę. Stawiamy na bezpieczeństwo klienta dla tego unikamy płatności przelewem.

Ercars – skup aut Warszawa i okolice.

Głównie skupiamy się na aglomeracji Warszawskiej, natomiast skup aut prowadzimy na terenie całego kraju. Dla tego nie ważne czy jesteś z Łodzi, Krakowa , czy innego miejsca, zawsze wycenimy twoje auto, oraz umówimy się na oględziny twojego samochodu.

Dodatkowo prowadzimy usługi takie jak:

 

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Doświadczenie firmy Skup aut używanych Warszawa – Ercars

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w skupie pojazdów, nasza firma ciągle zyskuje nowych zaufanych klientów oraz pozytywne opinie na temat naszego skupu aut Warszawa. Wielu klientów wraca do nas i sprzedaje nam swoje kolejne pojazdy. Wielu z nich także kupuje od nas inne pojazdy.

Postaraliśmy się cały proces skupu aut używanych skrócić do minimum. Dla tego nie marnuj czasu i pieniędzy na ogłoszenia, zadzwoń! W ciągu kilku minut wycenimy twoje auto, oraz przyjedziemy tego samego dnia na jego odbiór.

 

Skup aut używanych Ercars odkupi od was każde auta bez względu na stan techniczny i wizualny.

Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś