Skup aut uszkodzonych Warszawa Ochota
Skup aut używanych Warszawa

Skup aut za gotówkę

Naszą główną działalnością jest handel samochodami używanymi – skup i odsprzedaż aut.

Nasza firma znajduję się w centrum Polski przez co nasz skup aut Warszawa jest w idealnym połączeniu komunikacyjnym. Koncentrujemy się głównie na samochodach osobowych, auta używane, auta powypadkowe i auta uszkodzone.

Nasi klienci w przeciągu 15 minut otrzymują od nas darmową wycenę auta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższe ceny za używane auta na terenie województwa Mazowieckiego.

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Jakie auta nas interesują?

Interesują nas roczniki aut 1980-2018, kupujemy samochody w każdym stanie technicznym, zarówno uszkodzone jak i nie wymagające wkładu finansowego. Jeśli nie masz czasu na naprawę auta, bądź kwota za uszkodzenia przekroczyła twój budżet, zadzwoń do nas, chętnie odkupimy Twoje auto.

Dodatkowo na życzenie klienta możemy wystawić wypowiedzenie składki ubezpieczenia, tak aby mogli Państwo odzyskać pieniądze za swoją składkę ubezpieczeniową.

Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś