Skup samochodów Warszawa Praga
Skup aut używanych

Dla czego warto wybrać nasz skup aut?

Od wielu lat prowadzimy usługi skupu aut Warszawa i okolice. Działamy na terenie całego województwa Mazowieckiego oraz w Warszawie i okolicach. Oferujemy dla Państwa także bezpłatną wycenę auta, oraz szybki dojazd do klienta. Za wszystkie auta które skupujemy natychmiastowo płacimy gotówką, to wyróżnia nas na tle innych firm. Prowadzimy dodatkowo także skup floty, jeśli ty lub twój znajomy chcę sprzedać auto firmowe, skontaktuj się z nami.

Przy skupie aut uszkodzonych staramy się wycenić auto na podstawie faktycznego stanu technicznego, informujemy klient o wszystkich usterkach które widzimy. Dzięki temu nigdy nie poczujesz się oszukany oraz szybko dowiesz się jaka jest nasza propozycja cenowa.

Na ogół wiemy, jak korzystać z nowego i w pełni sprawnego samochodu. Nieco inaczej wygląda jednak sytuacja, gdy posiadamy wyeksploatowany lub uszkodzony pojazd. Często stoi on bezczynnie na parkingu, w garażu lub po prostu na terenie posesji. Nie jest to ani ozdoba, ani żadna inna atrakcja. Poza tym stare auto ma znikomą wartość. Niektórzy właściciele takich „wehikułów”, które lata świetności mają już bezpowrotnie za sobą, snują jeszcze plany, aby coś tu wyklepać, tam pomalować bądź wymienić parę rzeczy. Ale z każdym dniem takie zamiary tracą na aktualności, zapał maleje a stary pojazd jak stał, tak stoi.

Skup aut używanych, gdzie dojeżdżamy do klienta?

Nasz obszar wykonywanych usług jest skupiony głównie na skupie aut w Warszawie, natomiast na życzenie klienta jesteśmy w stanie dojechać w dogodne dla Was miejsce, jeśli oczywiście cena pojazdu będzie dla nas odpowiednia.

Sprawdź także nasze inne usługi np.:

 

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Kim jesteśmy i dla czego prowadzimy skup aut Warszawa

Samochody to nasza pasja, lubimy to co robimy, dla tego postanowiliśmy prowadzić skup aut. Nasi klienci często nas pytają czy skupujemy auta używane? Czy skupujemy auta uszkodzone? Oczywiście że tak, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego pojazdu bez względu na jego stan. Staramy się także aby nasi przyszli klienci także byli zadowoleni. Dla tego nasze transakcje są szybkie i płacimy na miejscu gotówką za auto.

Jeśli chcesz sprzedać swoje auto, skupujemy auta powypadkowe, auta poleasingowe i odkup floty to dla nas codzienna praca. Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś