Skup Aut uszkodzonych Warszawa Pruszków
Skup aut za gotówkę

Czy wasz auto skup zajmuję się kupnem starych pojazdów?

Tak nasza firma także skupuje auta w każdym stanie technicznym nie zależnie od rocznika. Prowadzimy skup aut używanych i skup aut uszkodzonych, nie zależnie od tego gdzie się znajdujesz chętnie zobaczymy twoje auto oraz wycenimy je dla Ciebie bezpłatnie.

Dodatkowo dla naszych klientów poszerzyliśmy swoją działalność i kupujemy też nowsze auta, nawet i roczniki 2020.

Jak wygląda praca w firmie Skup aut Warszawa – Ercars

Na naszym pokładzie mamy kilka osób, jedną z nich jest osoba który wycenia średnią wartość pojazdu na rynku, dla tego podczas skupu aut uszkodzonych możemy dowiedzieć się ile nasze auto jest warte. Dodatkowo też informujemy klientach o wadach i uszkodzeniach jego pojazdu których mógł nie zauważyć.

Posiadamy także osoby prowadzące lawety dla tego bardzo szybko dojeżdżamy do klienta. Niektóre firmy posiadają tylko jedną lawetę, nasza firma ma ich kilka. Dzięki temu jesteśmy konkurencyjni przez szybką obsługę.

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Dodatkowe usługi skupu aut używanych – Ercars

Nasz auto skup prowadzi dodatkowe usługi, kilkoma z nich jest:

 

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z naszą firmą Skup Aut Ercars.

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś