Skup Aut Łódz

Skup aut Łódź – Zadzwoń ! +48 531 305 163

Istnieje kilka sposobów na sprzedaż samochodu. Można przekazać auto do komisu lub dać ogłoszenia do gazet lub Internetu. Niektórzy jeżdżą z informacją na szybie, że auto szuka nowego właściciela. Każdy kto choćby raz w życiu próbował pozbyć się starego auta, wie, że wymienione wcześniej rozwiązania nie dają 100 procent gwarancji, że na pojazd znajdzie się kupiec. Samochód można szybko i bez kłopotów sprzedać, tylko wtedy, gdy zajmie się tym skup aut Łódź. I za chwilę udowodnimy, że korzystając z jego usług nie traci się czasu, nerwów i pieniędzy. Bez względu na to w jakim auto jest stanie.

Komis weźmie swoją marżę, skup aut Łódź nie

To prawda, że oddanie samochodu do komisu w pewnym stopniu uwalnia jego właściciela od części trosk związanych z jego sprzedażą. Ale tylko pozornie, ponieważ po kilku tygodniach lub miesiącach, może okazać się, iż nie znalazł się kupiec. A gdy jest chętny,, to nas nie ma przy finalizowaniu transakcji. Nie otrzymujemy gotówki od razu do ręki lub na konto. Zawsze więc istnieje niebezpieczeństwo, że możemy trafić na jakąś nieuczciwą firmę i mieć później problemy z uzyskaniem takiej sumy, na jaką wcześniej się umawialiśmy.

Tymczasem skup aut Łódź – jako jedna z niewielu firm w tej branży – prowadzi skup aut za gotówkę. Inni wolą raczej formę przelewu po podpisaniu umowy sprzedaży, natomiast skup aut Łódź preferuje gotówkowe rozliczenia, ponieważ chce, aby klient miał w 100 procent pewności, że klient za sprzedaż samochodu zawsze dostanie należną mu gotówkę.

Skup aut Łódź. nie oskarża o oszustwa

Gdy wybieramy sprzedaż auta poprzez zamieszczenie ogłoszenia w prasie lub w internecie, to zwykle już na samym wstępie musimy za to zapłacić, I znów bez gwarancji, że kiedyś ta inwestycja nam się zwróci. Ale to nie wszystko. Sprzedając auto na własną rękę, trzeba je przygotować do prezentacji. Nie tylko umyć, ale może także odświeżyć plastik i tapicerkę, czy nawet wypolerować lakier. Przecież często się mówi, że wielu kupuje auto oczami a nie rozumem. Poza tym każda usterka praktycznie dyskwalifikuje pojazd u nabywcy i należy ją wcześniej usunąć. A przecież żadnej z wymienionych rzeczy nie da się wykonać za darmo. To wszystko kosztuje i czasem nawet sporo.

Gdy wybiera się nasza firmę, nie trzeba naprawiać żadnych usterek. Nasza firma prowadzi bowiem również:

  • skup aut powypadkowych Łódź,
  • skup aut uszkodzonych Łódź.

Telefon Kontaktowy : +48 531 305 163

Gdy już damy ogłoszenie i nasz ford lub opel wygląda jak spod igły, to sprzedającego samochód czekają teraz zwykle dziesiątki rozmów telefonicznych lub odpowiedzi na maile. A i tak niewiele z tych zabiegów kończy się tym, że potencjalny kupiec pofatyguje się obejrzeć auto. A nawet i taka wizyta nie gwarantuje sprzedaży pojazdu. Takie oględziny nie są często przyjemne dla sprzedającego. Mogą przebiegać na tak zwanym szukaniu dziury w całym, czyli najmniejszych braków, aby tylko mieć podstawę do zbijania ceny. Niektórzy lubią również często sugerować, że na pewno ukrywamy jeszcze jakieś wady, aby specjalnie oszukać kupującego. Często również trzeba jeszcze jechać z ewentualnym klientem na stację diagnostyczną lub do zaprzyjaźnionego warsztatu, aby tam sprawdzić wszystko od podszewki.

Transakcje prowadzony przez skup aut Łódź przebiegają zupełnie inaczej i w nieporównywalnie bardziej komfortowych warunkach dla sprzedającego.

 

Skup aut powypadkowych Łódź w całym kraju

Skup Aut Łódź świadczy usługi auto skupu na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego. Dzięki idealnemu położeniu w centrum kraju, mamy możliwość dotarcia do klientów z całej Polski

Pracują tu wyłącznie specjaliści w swojej branży, mający w niej ogromne doświadczenie i doskonale wiedzą, iż nie mają do czynienia z nowym samochodem. Są zawsze przygotowani na mniejsze lub większe ślady użytkowania.

Interesują nas również pojazdy z awariami, a nawet takie bez ważnego badania technicznego lub aktualnej polisy OC. Prowadzimy także skup aut poleasingowych i skup floty aut pofirmowych. Do naszych klientów zawsze podchodzimy indywidualnie. Nawet, gdy chodzi o skup floty to każdy samochód musimy wyceniać oddzielnie, ponieważ każdy z nich ma inny stopień eksploatacji.

Jesteśmy również w stanie po krótkiej rozmowie telefonicznej, w czasie której uzyskamy kilka istotnych szczegółów dotyczących samochodu, wstępnie oszacować wartość pojazdu. .

Nie ma również problemu z dowiezieniem na taką inspekcję samochodu, który nie może tego zrobić na własnych kołach. Są do tego lawety.

Wszystkie dodatkowe usługi są bezpłatne

Nasz skup aut uszkodzonych Łódź to grupa specjalistów, która na ocenę auta potrzebuje kilkudziesięciu minut i na na pewno nie trzeba będzie jeździć na stację kontroli. Kiedy sprzedający i kupujący osiągną porozumienie, to już nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakończyć transakcję. Te wszystkie udogodnienia i nasze działania są zupełnie bezpłatne.

Inne zalety sprzedaży auta, gdy zajmuje się nią skup aut Łódź:

  • bezpieczeństwo (pracownicy wiedzą jak ją przeprowadzić od strony formalnej i jakie dokumenty są potrzebne)
  • szybkość (całość operacji nie przekracza kilkudziesięciu minut)

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś