Skup aut za gotówkę Warszawa Ursynów

Dla czego prowadzimy skup aut za gotówkę?

Dzięki temu że prowadzimy skup aut za gotówkę, nasi klienci mają 100% bezpieczeństwa. Zawsze na miejscu wypłacamy należną kwotę za auto. Oczywiście wcześniej ustalamy kwotę z klientem telefonicznie, dzięki czemu klient przed spotkaniem będzie wiedział jaką cenę mu oferujemy.

Skup aut za gotówkę jest jedyną bezpieczną formą sprzedaży auta. W przypadku przelewów nigdy nie masz pewności czy nie trafiłeś właśnie na oszustwa. Dlatego zachęcamy do korzystania ze skupu aut za gotówkę.

Jak wygląda wycena samochodu w skupie aut?

Wstępnie wyceniamy samochód poprzez kontakt telefoniczny, przesłanie dodatkowych informacji o samochodzie i zdjęć jest dla nas też ważne do dokładnej wyceny. Nasza wycena bazuje na kilku podstawowych czynnikach.

Bierzemy pod uwagę: markę auta, typ, model, wiek, przebieg, stan techniczny, stan wizualny, elementy wyposażenia.

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Jak przebiega transakcja skupu aut?

Na samym początku tak jak wspominamy wyżej zostaje wykonana wycena auta. Oczywiście chętnie porozmawiamy telefonicznie w celu ustalenia dodatkowych szczegółów. Najczęściej podczas rozmowy podajemy wstępną wycenę auta. Następnie zostaje umówione spotkanie, w dogodnym miejscu i terminie, ponieważ szanujemy czas naszych klientów.

Podczas oględzin sprawdzimy dokładniej auto, co pozwoli nam podać szczegółową wycenę auta i dogodne warunki transakcji. Następnie zostaje sporządzona umowa kupna-sprzedaży samochodu, i zostaje już rozliczenie. Tak jak zostało to zaznaczone wyżej, preferujemy formę gotówki do ręki, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś