Skup starych aut Warszawa – Ercars

Skup starych samochodów co i jak ? – Ercars

Każdy posiadacz wiekowego auta wie, że ciężko jest korzystnie sprzedać taki samochód. Rozsądnie jest poszukać i wybrać skup aut starych w pobliskiej lokalizacji. Przykładem jesteśmy my Skup Starych Aut Warszawa. Większość konkurencji, która oferuje usługi ,,skupu aut” poszukuje samochodów młodych. Ważny dla nich jest mały przebieg i ewentualnie małe usterki czy minimalne ślady użytkowania które łatwo naprawić. Po  drobnych naprawach mogą je szybko sprzedać z zyskiem.

My jako firma działająca już kilka lat na rynku głównie na terenie Warszawy i okolic odkupimy taki samochód. Jesteśmy zainteresowani samochodami garażowanymi i takimi co stały pod chmurką, które od lat nie były odpalane stoją po stodołach. Odkupimy i postaramy się doprawdzić te zabydkowe samochody do użytku.

Jeśli auto jest zastawione czy poprostu zastało się i hamulce zardzewiały bez obaw poradzimy sobie posiadamy własny holownik !

Nasza wycena i dojazd do klienta jest zupełnie darmowy to Państwo zdecydują czy nasza współpraca dojdzie do finalizacji bez ukrytych kosztów.

 

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Dodatkowe usługi poza skupem starych aut używanych.

Prowadzimy także dla naszych klientów dodatkowe usługi takie jak:

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem +48 531 305 163 lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy!

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś