Skup Aut Marki Ford – Ercars

Skup aut marki Ford Warszawa

Henry Ford to znana światu i całej społeczności motoryzacji postać. Dzięki niemu rozwineła się cała Amerykańska gospodarka. Jego nazwisko widnieje na naszych autach, marka stała się niezwykle popularna na całym świecie jak i w Polsce. W Warszawie jest ponad 15 serwisów Forda. Jeśli jesteś właścicielem takiego samochodu skontaktuj się znami, nasz skup aut w Warszawie odkupi go od Ciebie po dobrej cenie. Odkupimy każdy pojazd, skupujemy auta uszkodzone i powypadkowe.

Historia Marki

Historia Forda sięga ponad 100 lat wstecz. Firma została założona w 1903 roku.
Pierwszym i historyczym momentem było wydanie na rynek modelu Ford T.
Podczas jego produkcji zastosowano taśme produkcyjną, co pozwoliło przyspieszyć powstawanie kolejnych egzemplarzy Modelu T, i obniżenie kosztów produkcji. Dzięki temu, coraz więcej osób mogło pozwolić sobie na zakup własnego pojazdu.

Ford posiadał w swojej historii wiele popularnych modeli samochodów.

Jeśli kochasz tę marke napewno posiadałeś lub chciałeś jeden znich posiadać.
Wśród tych najpopularniejszych należy wskazać :

Ford Focus ten samochód został wpuszczony na rynek w 1998r, zastąpił on poprzedni model Escorta. Bardzo popularny pojazd z segmentu aut klasy C.
– Ford Kuga produkowany od 2008r crossover SUV, zastąpił on Mavericka i Forda Escape. Od 2012 roku jest produkowana druga generacja Kugi
Ford Transit produkowany jest od 1953 roku samochód dostawczy także klasy średniej.
Ford Mondeo produkowany od 1993 roku zastąpił model Sierra.
Ford S-Max produkowany od 2006 roku jest to usportowiony VAN. W 2015 roku powstał i zadebiutował na rynku Ford S-Max II generacji.

Stan i rocznik produkcji niema znaczenia.

Jeśli chcesz sprzedać swój samochód, nawet jeśli ma 3,6 czy 10 lat jesteśmy gotowi go odkupić. Zadzwoń do nas, przyjedziemy pod wskazany adres i wycenimy twoje auto, od ręki jesteśmy wstanie zapłacić gotówką za auto.

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Dodatkowe usługi poza skupem starych aut używanych.

Prowadzimy także dla naszych klientów dodatkowe usługi takie jak:

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem +48 531 305 163 lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy!

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś