Skup Aut Warszawa
Jesteś zainteresowany współpracą?

Na co musimy zwrócić szczególną uwage przy zakupie auta?

Każdy z nas chce posiadać dobrze sprawujące się auto, lecz gdy dochodzi do kupna, bądź oględzin zapominamy o sprawdzeniu trzech najważniejszych aspektów, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwage.

Pierwszy z nich to stan licznika. Pomimo tego, że przepisy odnośnie liczników uległy zmianie i każdy przebieg auta zostaje wpisany do Państwowej Bazy Danych Centralnej Ewidencji Pojazdów, dalej możemy się spodziewać samochodu z cofniętym licznikiem. Dlatego też warto sprawdzić historie serwisową poprzez numer VIN w autoryzowanym serwisie ASO, bowiem posiadają oni wszystkie daty przeglądów oraz czynności eksploatacyjnych danego pojazdu.

Drugim aspektem jest naprawa tak, aby zatuszować ślady auta powypadkowego. Jak rozpoznać czy rzeczywiście dane auto jest po wypadku ? Możemy w pierwszym kroku sami ocenić stan samochodu poprzez obejrzenie słupków środkowych, numerów szyb, które powinny być takie same oraz łączenie lakieru pod uszczelkami. Jednak, gdy nie czujemy się pewnie w ocenie czy auto jest powypadkowe, możemy zasięgnąć pomocy mechanika lub rzeczoznawcy. Przy wyborze mechanika, warto wybrać tego, który zajmuję się daną marką, ponieważ wie on gdzie szukać dokładnie symptomów, że auto jest powypadkowe. Rzeczoznawca może nam pomóc w sprawdzeniu czy numer nadwozia w danym samochodzie nie został zmieniany, lecz warto też pamiętać, że to nie wszystko. Rzeczoznawcy posługują się bardzo dokładnymi miernikami lakieru, które wykryją najmniejszą przeróbke lakieru. Warto również skorzystać z usług blacharza, bądź lakiernika.

 Jeśli chcesz się pozbyć swojego starego auta zapraszamy do skupu aut w Warszawie

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś