Kiedy warto oddać auto na skup? – Ercars

Skup aut to usługa kupna samochodów używanych przez zajmujące się tym firmy. Z reguły marka auta, rok produkcji czy jego stan wizualny i techniczny nie są przeszkodą w jego sprzedaży samochodu do skupu aut. Te usługi posiadają wiele zalet i cieszą się coraz większą popularnością na rynku usług motoryzacyjnych. Sprawdź czy Tobie się opłaca skorzystać z takiego opcji.

SKUP AUT. Jest dla ciebie jeśli:

  •  Nie chcesz tracić czasu na zbędne formalności. Sprzedając pojazd w skupie zyskuje gwarancje ograniczenia dokumentów do absolutnego minimum. Klient podpisuje tylko standardową umowę kupna-sprzedaży, która przenosi prawa własności na nowego nabywcę. Należy przygotować dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i ubezpieczenie oc, ewentualnie faktury dokonanych poprzednio napraw jeśli takowe były.
  • Szybka tranzakcja sprzedaży. Skup aut to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią swój cenny czas lub go za wiele nie posiadają. Cała tranzakcja zajmuje do godziny czasu. Nasza firma oferuje usługe mobilną i dojazd do klienta gratis.
  • Otrzymanie gotówki. Firma, która oferuje usługe skupu aut oferuje najczęściej gotówke chyba, że klient oczekuje przelewu.
  • Samochody zniszczone, uszkodzone lub powypadkowe. Skup aut jest idealnym miejscem na sprzedaż takiego samochodu. Na skupie można sprzedać mocno uszkodzony czy zniszczony pojazd. W innym przypadku bylibyśmy zmuszczeni do zezłomowania takiego samochodu co wiąże się z dużo mniejszą gotówką.
  • Jeśli posiadasz klilka pojazdów lub flote. Nie mart sie nasz skup chętnie odkupi 5,10 czy 20 sztuk pojazdów. Taka tranzakcja może być zawarta nawet tego samego dnia. Trzeba pamiętać jednak, że  jeśli tranzakcja między firmami przekroczy 15 tysięcy firma jest zobowiązana do przepisów prawa i jego przestegania więc bedzie zmuszczona do wykonania przelewu.

Skup aut w Warszawie odkupi każdy pojazd. Zapraszamy telefon 531-305-163

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Podczas rozmowy telefonicznej wstępnie ustalimy wartość rynkową pojazdu, zadamy kilka ważnych pytań dotyczące twoje auta. Następnie przedstawimy wam naszą propozycję za skup auta. Możecie się Państwo skontaktować z nami pod numerem +48 531 305 163. Lub wypełnić formularz na naszej stronie kontaktowej!

Sprawdzenie auta na miejscu

Po wstępnym ustaleniu ceny jaką oferujemy za skup auta, umówimy się na dogodny termin spotkania, abyśmy mogli dokładnie wycenić twój samochód. Oczywiście zdarza się że cena którą podaliśmy na samym początku może być inna niż ta którą ustalimy podczas oględzin auta.

Finalizacja transakcji skupu auta

Po ustaleniu ceny i zgody na sprzedaż auta, wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypłacamy należytą gotówkę za samochód. Dla czego warto nas wybrać? Jako nieliczni skupujemy auta za gotówkę, nie robimy przelewów. Dlatego pieniądze zawsze otrzymasz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży

Dodatkowe usługi poza skupem starych aut używanych.

Prowadzimy także dla naszych klientów dodatkowe usługi takie jak:

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem +48 531 305 163 lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy!

Kompleksowy Auto Skup
Skup Samochodów Całych i Uszkodzonych Warszawa

Profesjonalna obsługa gwarantowana

Zadzwoń do nas już dziś